POKRAČOVAŤ & PRIDAŤ UBYTOVANIE

12 mesiacov / 169 € 249 € +  12 mesiacov ZDARMA!   
  Garantujeme 100% vrátenie peňazí, v podobe množstva nových objednávok na ubytovanie.. 
 Cena je konečná, žiadne ďalšie poplatky v priebehu 24 mesiacov neplatíte. Ponuka je limitovaná, preto neváhajte a pridajte sa k nám ešte dnes! 

 

Časté otázky

 Ako to funguje?

Prezentácia obsahuje všetky kontakty na ubytovateľov. Hostia kontaktujú priamo Vás prostredníctvom emailu, telefónneho čísla, rezervačného formulára (príde Vám na email). Celá komunikácia potom prebieha medzi hosťom a Vami bez prostredníka. 


 Som spoluprácou zmluvne viazaný?

Nie. Pre registráciu ubytovacieho zariadenia na portáli MojeUbytovanie.sk nie je potrebná žiadna zmluva, neexistujú žiadne výpovedné lehoty, žiadne penále apod.- spolupráca je založená jedine na spokojnosti ubytovateľa. Po skončení zaplateného obdobia sa môžete jednoducho rozhodnúť, či chcete v spolupráci pokračovať.


 Som obmedzený pri tvorbe cien a ponuky?

Nie. Všetko si určujete Vy a máte plnú kontrolu nad cenami, rozsahom ponúkaných služieb, dostupnosťou aj celou komunikáciou so zákazníkom.


 Môžem sám vykonávať úpravu prezentácie?

Áno. Kedykoľvek môžete veľmi ľahko zmeniť obsah všetkých častí prezentácie okrem hlavnej fotografie. Zmeny sú zadarmo a zvládne ich naozaj každý. Po vykonaní zmeny ihneď vidíte výsledok. 


 Oplatí sa mi táto prezentácia? 

Každý deň sprostredkujeme množstvo pobytov, preto je málo pravdepodobné aby sa Vám reklama na našom portáli nevyplatila. Ubytovateľ má od nás garanciu vrátenia vynaložených prostriedkov v podobe množstva nových objednávok na ubytovanie. V prípade, že nebudete spokojný s počtom rezervácií, prezentáciu Vám bezplatne predĺžime kým nedôjde k vzájomnej spokojnosti.


 

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť? Neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

+421 944 222 614 | Kontaktný formulár

 

 

POKRAČOVAŤ & PRIDAŤ UBYTOVANIE